Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Kamery samochodowe z wideorejestratorem

Strona główna  »  Artykuły  »  Kamery samochodowe z wideorejestratorem


Kamery samochodowe z wideorejestratorem
Kamery samochodowe podbiły serca polskich kierowców. Ich zalety użytkowe są dostrzegane zarówno przez użytkowników samochodów prywatnych, jak i służbowych. Dzięki możliwości rejestracji zdarzeń drogowych na wysokiej jakości materiałach wideo, są szczególnie użyteczne w sytuacjach spornych, np. pozwalają na dokładne przeanalizowanie całego przebiegu wypadku i ustalenie jego sprawcy. Doskonałym przykładem w pełni funkcjonalnej kamery do samochodu jest wideorejestrator LC-600C LC Security, która dzięki odpowiednio przemyślanej konstrukcji, niezawodnej pracy oraz doskonałej jakości rejestrowanych obrazów wideo, rewelacyjnie sprawdza się jako czarna skrzynka samochodowa.

LC-600C LC Security to nowe na rynku kamery samochodowe, które dzięki megapikselowemu przetwarzaniu wideo, dostarczają pełne detali obrazy w rozdzielczości Full HD (1920 x 1080p) przy 30 kl./s. Wyposażone w szerokokątny obiektyw o polu widzenia 160 stopni, pozwalają na uchwycenie całej szerokości jezdni wraz z poboczem, dzięki czemu mamy pewność, że nic ważnego nam nie umknie. Szczegółowe materiały wideo umożliwiają dokładne rozpoznanie uczestników kolizji oraz oferują odczyt innych detali, np. numerów tablic rejestracyjnych (niezbity materiał dowodowy, który uchroni nas przed wieloma problemami, zarówno ze strony prawnej, jak i finansowej).

Ekonomiczne kamery samochodowe LC-600C LC Security charakteryzują się także podwyższoną funkcjonalnością, na którą składają się m.in.: wbudowany ekran LCD -TFT 1,5" (wygodna konfiguracja i obsługa urządzenia), czujnik przeciążenia (automatyczne zapisanie nagrania w przypadku kolizji i niedopuszczenie do nadpisania pliku, w którym znajdowało się zdarzenie), funkcja Dzień/Noc z wbudowanym reflektorem (doskonała widoczność przez całą dobę), funkcja detekcji ruchu oraz zapis wideo z dźwiękiem na kartach pamięci typu microSD (max 32GB).