Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Artykuły

Strona główna  »  Artykuły


NBC-255-P firmy BOSCH to wysokiej klasy kamera przemysłowa, która dzięki odpowiedniej konstrukcji może efektywnie pracować w sieci IP. Kamera sieciowa IP z serii NBC-255-P została zaprojektowana pod kątem pracy w wymagających systemach nadzoru wideo, od których przede wszystkim wymaga się efektywnej pracy w sieci IP oraz funkcji zwiększających skuteczność działania systemów CCTV IP. Prezentowana kamera IP zapewnia bardzo wysoką jakość obrazu, dzięki czemu może być stosowana w obiektach, w których zachodzi konieczność identyfikacji obserwowanych osób i obiektów. Za generowanie krystalicznie czystych, ostrych i bogatych w detale obrazów w pełnej rozdzielczości VGA (640x480 pikseli) jest odpowiedzialna wysokiej klasy matryca 1/4” CMOS z funkcją progresywnego skanowania (prawidłowe odwzorowanie nawet szybko poruszających się obiektów). Częstotliwość odświeżania obrazu na poziomie 25 kl./s gwarantuje wysoką płynność uzyskiwanych nagrań wideo. Na wyposażeniu kamery IP z serii NBC-255-P firmy BOSCH znajdziemy dwa kodeki wideo (H.264 i MJPEG), dzięki którym możemy odpowiednio dostosować jakość obrazu zarówno do wymagań systemowych, jak i do możliwości sieci IP. Kolejną istotną cechą użytkową prezentowanej kamery IP jest podwójne strumieniowanie (niezależnie konfigurowane strumienie wideo). Ponadto, na wyposażeniu kamery sieciowej z serii NBC-255-P znajdziemy wiele innych użytecznych rozwiązań, w tym m.in.:
NBC-255-P firmy BOSCH to wysokiej klasy kamera przemysłowa, która dzięki odpowiedniej konstrukcji może efektywnie pracować w sieci IP. Kamera sieciowa IP z serii NBC-255-P została zaprojektowana pod kątem pracy w wymagających systemach nadzoru wideo, od których przede wszystkim wymaga się efektywnej pracy w sieci IP oraz funkcji zwiększających skuteczność działania systemów CCTV IP.
Wielkimi krokami zbliża się czas wakacji. Wielu z nas korzystając z pięknej pogody z całą pewnością zapragnie te wolne chwile wykorzystać na aktywności fizyczne, takie jak kajaki, wycieczki rowerowe, loty na paralotni czy skoki spadochronowe. Aby uwiecznić te niezapomniane chwile możemy skorzystać z tzw. kamery sportowej. Oczywiście najlepiej jak będzie do kamera sportowa , która niezależnie od warunków jej stosowania, dostarczy szczegółowy obraz wideo w jakości Full HD.
Zapraszamy do zapoznania się z CTR PARTNER opinie na temat skutecznych i niezawodnych urządzeń do budowy systemów telewizji przemysłowej, systemów alarmowych, kontroli dostępu oraz innych elektronicznych systemów zabezpieczeń. Mamy nadzieję, że nasze opinie pozwolą Państwu na wybór optymalnego rozwiązania, które umożliwi skuteczne zabezpieczenie domu, firmy lub sklepu.
Kamery samochodowe podbiły serca polskich kierowców. Ich zalety użytkowe są dostrzegane zarówno przez użytkowników samochodów prywatnych, jak i służbowych. Dzięki możliwości rejestracji zdarzeń drogowych na wysokiej jakości materiałach wideo, są szczególnie użyteczne w sytuacjach spornych, np. pozwalają na dokładne przeanalizowanie całego przebiegu wypadku i ustalenie jego sprawcy. Doskonałym przykładem w pełni funkcjonalnej kamery do samochodu jest wideorejestrator LC-600C LC Security, która dzięki odpowiednio przemyślanej konstrukcji, niezawodnej pracy oraz doskonałej jakości rejestrowanych obrazów wideo, rewelacyjnie sprawdza się jako czarna skrzynka samochodowa.
Miniaturowe kamery bezprzewodowe IP to urządzenia, które dzięki swoim właściwościom użytkowym posiadają wiele zastosowań. Najczęściej można je wykorzystywać jako elektroniczne nianie, kamery samochodowe , kamery sportowe oraz kamery do dyskretnej obserwacji wnętrz. Jedną z ciekawszych propozycji w tej kategorii jest mini kamera WiFi LC-EX252 firmy LC Security. Proponowana kamera posiada szerokokątny obiekty i wbudowany rejestrator (wymienne karty pamięci typu microSD/SDHC/SDXC), dzięki czemu z powodzeniem można ją wykorzystać w samochodzie jako kamera samochodowa, której zadaniem jest rejestracja zdarzeń drogowych.
Elektroniczna niania to urządzenie, które pozwala nam na sprawowanie zdalnej kontroli nad małym dzieckiem. Urządzenia tego typu cieszą się stale rosnącą popularnością, dlatego też ich wybór jest naprawdę duży. Jedną z ciekawszych propozycji rynku jest kamera bezprzewodowa WiFi LC-GO, która nie tylko sprawdzi się jako elektroniczna niania, ale także jako kamera monitoringu wideo biura, domu czy sklepu. Przede wszystkim należy zaznaczyć, że elektroniczna niania LC-GO jest urządzeniem obsługiwanym przez platformy mobilne z systemem operacyjnym IOS (iPhone, iPad) lub Android.
Z przyjemnością przedstawiamy kamerę GSM LC-173G, która dzięki odpowiednio przemyślanej konstrukcji oraz zaimplementowanym rozwiązaniom, pozwala na łatwą i szybką budowę instalacji monitoringu wideo, w których sygnał wizyjny jest transmitowany drogą bezprzewodową. Kamera bezprzewodowa GSM LC-173G to nie tylko skuteczne i niezawodne narzędzie do prowadzenia obserwacji, to także funkcjonalne urządzenie, które pozwala na budowę systemów zabezpieczeń, łączących zalety nadzoru wideo i systemów alarmowych (kamera LC-173G może obsługiwać do 10 bezprzewodowych czujek alarmowych).
Firma Geovision, znana z produkcji wysokiej klasy urządzeń CCTV, wzbogaciła swoją ofertę kamer IP o nowy produkt, którym jest kamera mini-kopułkowa w wersji GV-MFD1501-4F. Dzięki niewielkim rozmiarom oraz zastosowanym rozwiązaniom, kamera ta pozwala na budowę dyskretnego monitoringu IP dla takich obiektów, jak: sklepy, domy, biura, instytucje finansowe, szkoły oraz obiekty użyteczności publicznej. Na wyposażeniu kamery IP kopułkowej GV-MFD1501-4F znajdziemy wszystko to, czego oczekuje się od najwyższej klasy kamer do monitoringu IP.
Jeśli kiedykolwiek otrzymałeś niesłusznie mandat, brałeś udział w kolizji bądź wypadku drogowym, a sprawca nie przyznał się do winy, to kamera samochodowa Full HD z rejestratorem trasy jest urządzeniem, dzięki któremu zyskasz bezpieczeństwo i spokój. Doskonałym przykładem wysokiej klasy kamery samochodowej Full HD jest rejestrator trasy LC-145 CD.
Z przyjemnością prezentujemy kamerę megapikselową IP LC-505 LC Security, która dzięki zastosowanym rozwiązaniom oraz bardzo dobrym parametrom technicznym, pozwala na stworzenie instalacji CCTV IP umożliwiającej identyfikację twarzy obserwowanych osób oraz zapewniającej maksymalną czytelność informacji alfanumerycznych, np. numerów tablic rejestracyjnych.
Aby móc w pełni cieszyć się z naszych sportowych wyczynów, najlepiej zaopatrzyć się w kamerę sportową HD, która pozwoli na ich uwiecznienie na filmach w jakości HD. Dzięki kamerze sportowej możemy dokładnie przyjrzeć się wykonywanym ewolucjom i podzielić się nimi z naszymi znajomymi. Jedną z ciekawszych propozycji jest kamera sportowa LC-HD10, która dzięki swoim właściwościom użytkowym, sprawdzi się zarówno latem, zimą, jak i podwodą.
Kamery samochodowe stanowią swoistą czarną skrzynkę każdego samochodu, niezależnie od tego czy jest on służbowy czy prywatny. Dzięki urządzeniom mobilnym tego typu możemy bez przeszkód rejestrować trasę wideo pojazdów oraz wszelkie zdarzenia drogowe, takie jak wypadki czy inne utrudnienia.
Kamery sieciowe, w tym również kamery megapikselowe, to obecnie jeden z najlepszych sposobów na zabezpieczenie firmy przed nieuczciwymi pracownikami oraz różnymi zagrożeniami z zewnątrz (np. przed włamaniem). Monitoring firmy , budowany w oparciu o kamery megapikselowe, pozwala na precyzyjną identyfikację obserwowanych osób i przedmiotów oraz wideoweryfikację zdarzeń alarmowych.
Place zabaw dla dzieci coraz częściej wyposażane są w kamery przemysłowe , do których zadań należy ochrona dzieci przed różnymi zagrożeniami oraz zabezpieczenie placu zabaw przed aktami wandalizmu. Dużą popularnością w tego typu miejscach cieszą się mini kamery obrotowe, które dzięki funkcji PTZ, doskonale sprawdzają się podczas nadzoru wideo dużych przestrzeni (jedna kamera jest w stanie zastąpić kilka kamera standardowych).
Kamera megapikselowa GV-BX130D (4mm) firmy Geovision to propozycja dla wymagających użytkowników, którzy stosunkowo niskim kosztem chcą stworzyć funkcjonalny i skuteczny w działaniu system telewizji przemysłowej CCTV IP. W komplecie z kamerą znajdziemy wysokiej klasy obiektyw CS ze stałą ogniskową 4mm oraz bezpłatne oprogramowanie NVR do nadzoru wizyjnego firmy Geovision (wersja bezpłatna obsługuje wyłącznie kamery sieciowe Geovision).
LC PH-23 LC Security to wysokiej klasy, zewnętrzne kamery szybkoobrotowe z wbudowaną funkcją Dzień/Noc i wysokiej klasy obiektywem zmienno-ogniskowym, zapewniającym 23-krotne zbliżenie optyczne. Kamery obrotowe LC PH-23 doskonale łączą wysoką jakość generowanego obrazu i niezawodne działanie, przez co idealnie nadają się do budowy profesjonalnych systemów monitoringu wizyjnego.
Firma AXIS Communications zaprezentowała nowe kamery IP w wersji AXIS Q1604, które ze względu na swoje cechy użytkowe, idealnie nadają się do monitoringu wejść do budynków, pomieszczeń z dużymi otworami okiennymi i tuneli komunikacyjnych, na przykład na lotniskach, dworcach kolejowych, budynkach rządowych, sprawdzą się także w systemach monitoringu miast (w wersji w obudowie zewnętrznej AXIS Q1604-E).
W ofercie firmy Geovision pojawiły się nowe kamery megapikselowe z serii GV-BX520D, które ze względu na swoje cechy użytkowe z powodzeniem można stosować w ochronie newralgicznych obiektów. Prezentowane kamery IP zostały przystosowane do pracy wewnątrz budynków, jednak po zastosowaniu specjalnej obudowy, mogą także pracować w środowisku zewnętrznym.
Zintegrowana kamera przemysłowa LC-1300 PREMIUM to wysokiej klasy produkt CCTV, który pozwala na budowę skutecznych systemów telewizji przemysłowej, pracujących w trybie całodobowym. Kamera przemysłowa w wersji LC-1300 PREMIUM została wyposażona w wysokiej klasy diodowy oświetlacz podczerwieni (24 diody IR LED), który w połączeniu z funkcją Dzień/Noc pozwala kamerze na efektywną pracę w każdych warunkach oświetleniowych, nawet w całkowitych ciemnościach.
Firma Genway jest wiodącym dostawcą profesjonalnych rozwiązań z zakresu systemów domofonowych i wideodomofonowych, które dzięki dużej różnorodności znajdują szerokie zastosowanie. Wideodomofony Genway doskonale łączą funkcjonalność, niezawodność działania, wygodną obsługę oraz nowoczesne wzornictwo, dzięki czemu są w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników.
AXIS P3301-V to kopułkowa kamera IP posiadająca wandaloodporną obudowę, która pozwala kamerze na pracę w trudnych warunkach środowiskowych. Kamery AXIS w wersji P3301-V wyposażono w szereg nowinek technologicznych, dzięki którym prezentowane rozwiązanie rewelacyjnie sprawdza się w wymagających systemach telewizji przemysłowej CCTV IP.
Bezprzewodowe kamery Vivotek w wersji IP7134 to wysokiej jakości urządzenia wizyjne, które doskonale nadają się do budowy systemów nadzoru wideo CCTV IP dla domów jednorodzinnych, biur oraz magazynów. Kamery sieciowe IP7134 Vivotek poosiadają kompaktową obudowę, specjalnie zaprojektowaną dla dyskretnego monitoringu.
Fundamentem działalności naszej firmy jest profesjonalny montaż kamer Warszawa oraz dystrybucja najwyższej jakości urządzeń, umożliwiających budowę funkcjonalnych i co ważniejsze, skutecznych w działaniu systemów zabezpieczeń.
GV-BX320D to profesjonalna kamera sieciowa IP z obsługą kompresji H.264 oraz możliwością wyświetlenia obrazu w rozdzielczości 3Mpix. Podstawowym elementem wewnętrznej budowy kamery megapikselowej IP z serii GV-BX320D jest specjalizowany przetwornik 1/2.5" CMOS z funkcją progresywnego skanowania, cechujący się zdolnością rozdzielczą generowanego obrazu na poziomie 2048 x 1536 (3Mpix).
Firma Samsung przedstawia kolejne profesjonalne rozwiązanie dozorowe w postaci wandaloodpornej kamery kopułkowej z serii SCV - 2080P. Ze względu na wysoką jakość wyświetlanego obrazu, możliwość pracy w dzień i w nocy oraz wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne i przenikanie szkodliwych czynników atmosferycznych, kamery przemysłowe z serii SCV-2080P Samsung pozwalają na budowę odpornych na awarie oraz efektywnych w działaniu systemów telewizji przemysłowej CCTV IP.
GV-Straight Tube 25cm (81-D7H03-ST1) to specjalny uchwyt sufitowy, który pozwala na podwieszanie pod sufitem kamery szybkoobrotowe IP z serii GV-IP Speed Dome.
Przedstawiamy wysokiej jakości adapter słupowy z serii GV-Pole Thin Box Mount (81-D7H05-PTB) firmy Geovision. Model GV-Pole Thin Box Mount (81-D7H05-PTB) został przeznaczony do uchwytów ściennych ze skrzynką.
Profesjonalna kamera kopułkowa z serii LC-416D1 firmy LC Security to rewelacyjna propozycja na prowadzenie efektywnego nadzoru wideo w miejscach niebezpiecznych, czyli wszędzie tam gdzie kamery przemysłowe są narażone na uszkodzenia. Prezentowany produkt został bowiem wyposażony w niezwykle wytrzymałą obudowę wandaloodporną, która nie tylko chroni wnętrze kamery przed uszkodzeniami mechanicznymi ale również zapewnia odpowiedni stopień ochrony przez zapyleniem i przenikaniem wody.
LC-516D1 firmy LC Security to zaawansowana technicznie kamera wandaloodporna wyposażona w kopułkową obudowę o zgodności z normą IP66. Kamera przemysłowa z serii LC-516D1 poza wysoką odpornością na uszkodzenia i bezawaryjną pracą zapewnia bardzo wysoką jakość wyświetlanego obrazu, która pozwala na bezproblemową identyfikację obserwowanych obiektów.
LC-312D1 to wandaloodporna kamera przemysłowa posiadająca półkulistą obudowę o normie zgodności IP66. Kamera przemysłowa LC Security z serii LC-312D1 oprócz możliwości pracy w trudnych warunkach środowiskowych zapewnia wysoką jakość i szczegółowość obrazu, co sprawia, że jest kompletnym narzędziem dozorowy.
AXIS P1343 to profesjonalna kamera CCTV IP z zaawansowanym zapleczem technologicznym, dzięki któremu oferuje niezwykle efektywny nadzór wizyjny i z powodzeniem może być stosowana w najbardziej wymagających systemach telewizji przemysłowej IP. Podstawowe cechy użytkowe, które najlepiej opisują kamerę sieciową IP z serii AXIS P1343 to: rozdzielczość obrazu SVGA, automatyczny tryb pracy Dzień/Noc, nowoczesny kodek wideo H.264, dwukierunkowa transmisja sygnału audio oraz wbudowana funkcja detekcji ruchu.
LC-SZ46Q to wysokiej klasy kamera przemysłowa cechująca się fantastycznymi parametrami technicznymi. Kolorowa kamera CCTV LC-SZ46Q posiada wandaloodporną półkulistą obudowę oraz wbudowany reflektor podczerwieni, co sprawia, że urządzenie może pracować w każdym miejscu, zarówno w warunkach zmiennego oświetlenia jak i podwyższonego ryzyka uszkodzenia kamery.
LC-9022L to nowoczesna kamera CCTV ze zintegrowaną głowicą szybkoobrotową. Model LC-9022L został zaprojektowany w oparciu o najwyższej klasy cyfrowy przetwornik obrazu Sony Exview (dzień/noc) CCD.
SNC-CS11P IPELA Sony to wysokiej klasy kamera stałopozycyjna IP, której specyfikacja techniczna oraz konstrukcja zewnętrzna została optymalnie dostosowana do pracy w wewnętrznych systemach telewizji przemysłowej IP. Zaimplementowane w kamerze sieciowej IP SNC-CS11P funkcje pozwalają na prowadzenie skutecznej obserwacji nawet w bardzo wymagających lokalizacjach.
Kamery sieciowe IP SNC-DF70P SONY posiadają solidną i estetycznie wykonaną obudowę w kształcie półkuli oraz bogate zaplecze technologiczne, dzięki czemu oferują monitoring wizyjny na najwyższym poziomie. Kamera IP SNC-DF70P pracuje w oparciu o nowoczesny przetwornik obrazu Sony 1/4" SuperHAD CCD, dzięki któremu może wyświetlać kolorowy obraz o wysokim poziomie jakości.
Kamery IP Sony z serii SNC-P1 to urządzenia wizyjne, których podstawową cechą użytkową są niewielkie rozmiary oraz wysoka jakość wyświetlanego obrazu. Pomimo niewielkich wymiarów na pokładzie kamery IP SNC-P1 Sony znalazło się miejsce dla wielu ciekawych rozwiązań, które korzystnie wpływają na skuteczność prowadzonej obserwacji.
Profesjonalne kamery IP z serii BL-C1CE doskonale nadają się do budowy domowych systemów telewizji przemysłowej opartych o architekturę sieci IP. Kamera IP do monitoringu BL-C1CE firmy Panasonic to bezawaryjne urządzenie, które pozwala na prowadzenie wysokiej jakości obserwacji.
BL-C30CE Panasonic to wysokiej klasy bezprzewodowe kamery IP, które doskonale sprawdzają się zarówno w podstawowych, jak i zaawansowanych systemach telewizji przemysłowej IP. Prezentowane urządzenie sieciowe cechuje się wysoką jakością wytwarzanego obrazu oraz bezawaryjną pracą.
Kamera wandaloodporna WZ 45N Bosch to urządzenie CCTV, którego konstrukcja została opracowana zarówno z myślą o pracy w trybie 24h na dobę jak i łatwością obsługi przez użytkownika. Urządzenie pracuje w oparciu o przetwornik CCD 1/3”, który generuje krystalicznie czysty obraz w podwyższonej rozdzielczości 520 linii telewizyjnych.
LTC 0630 Dinion 2X to dualna kamera przemysłowa nowej generacji firmy Bosch Security Systems. Prezentowana kamera przemysłowa korzysta z wysokiej klasy przetwornika obrazu CCD 1/2" oraz zaawansowanych technologii cyfrowego przetwarzania sygnału wideo, co w rezultacie pozwala na wyświetlanie obrazu o imponującym poziomie jakości.
SCC-B2331P firmy Samsung to produkt przeznaczony do zastosowania w nowoczesnych i wymagających systemach telewizji dozorowej CCTV. Główną cechą charakterystyczną prezentowanego produktu CCTV jest praca w podwyższonej rozdzielczości rzędu 600 linii telewizyjnych.
Video serwery firmy GeoVision to zaawansowane technologicznie urządzenia, które przetwarzają analogowy sygnał z kamer na sygnał cyfrowy, wytwarzając tym samym dwa oddzielne strumienie wideo, które następnie są przesyłane do sieci poprzez protokół IP. GV-Video Server wyróżnia się na tle innych urządzeń tej klasy przede wszystkim za sprawą podwyższonej funkcjonalności oraz najwyższej jakości rejestrowanego i wyświetlanego obrazu.
Systemy bezprzewodowe CCTV to doskonała alternatywa dla tradycyjnych instalacji monitoringu wizyjnego. Podstawową korzyścią wynikającą z budowany bezprzewodowych systemów monitoringu wizyjnego jest znaczne skrócenie czasu instalacji.
Kamery przemysłowe LC-254 ASD LC Security to urządzenia, które dzięki nowoczesnej konstrukcji i bardzo dobrym podzespołom zapewniają efektywne prowadzenie nadzoru wizyjnego. Kamery CCTV LC-254ASD są powszechnie stosowane w profesjonalnym monitoringu wizyjnym, od którego wymaga się zarówno pracy w wymiarze całodobowym, jak i wysokiej jakości obrazu.
LC-503P/C3138 to wysokiej jakości dualna kamera przemysłowa z wbudowanym oświetlaczem podczerwieni. Urządzenie wyposażone jest w nowoczesny przetwornik Sony CCD 1/3”, który w warunkach nocnych cechuje się czułością na poziomie 0 Lx.
Kamera dzień/noc z serii LTC 0495 została także wyposażona w technologię Bilinx, która zapewnia 2-kierunkową komunikację z kamerami realizowaną wraz z transmisją sygnału wizyjnego.
Z jakich przyczyn obserwujemy dzisiaj boom na systemy telewizji dozorowej? Może na samym początku wyjaśnię czym są systemy telewizji dozorowej ( systemy CCTV ).
Kamery kopułkowe SID-460P Samsung to zaawansowane technicznie urządzenia wizyjne przeznaczone do zastosowania w nowoczesnych i najbardziej wymagających systemach telewizji przemysłowej. Doskonałe parametry techniczne wyróżniają model SID-460P spośród innych kamer kopułkowych tej klasy.
Kamery sieciowe IP z serii BL-C10CE firmy Panasonic to urządzenie wizyjne, które swoją konstrukcją wkracza w przyszłość prowadzenia monitoringu. Kamery z serii BL-C10CE doskonale łączą w sobie wszystkie cechy na którym najbardziej zależy użytkownikom, mianowicie: korzystną cenę, funkcjonalność, bezawaryjność oraz wysoki poziom obrazu .
Dualna kamera LTC0495 od firmy Bosch to nowoczesny sprzęt wyposażony w przetwornik obrazu CCD 1/3, wysoką rozdzielczość oraz czułość umożliwiającą prowadzenie obserwacji przy minimalnym oświetleniu. Kamera dzień/noc Ltc 0495 może korzystać z dodatkowego oświetlenia podczerwienią, oraz w wypadku spadającego natężenia światła przejść na tryb monochromatyczny.
Model WV-CW380/G Panasonic to profesjonalna zintegrowana kamera przemysłowa najnowszej generacji. Budowa kamery zarówno wewnętrzna jak i zewnętrzna została przystosowana do stabilnej i skutecznej pracy w zmiennych warunkach pogodowych oraz oświetleniowych.
Kamera przemysłowa Panasonic z serii WV-CL930/G idealnie nadaje się do instalacji w monitoringu, który pracuje w zmiennych warunkach pogodowych i oświetleniowych. Model WV-CL930/G to idealne połączenie jakości i funkcjonalności.
Firma Panasonic przedstawia Państwu rodzinę nowoczesnych kamer przemysłowych do całodobowego monitoringu z serii WV-CP280. Kamery przemysłowe dzień/noc z serii WV-CP280 zostały opracowane na potrzeby najbardziej wymagających systemów monitoringu wizyjnego.
Kamera CCTV z serii WV-CL270 marki Panasonic pracuje w kolorze i generuje obraz zawierający w sobie 438,000 pikseli. Daje to rozdzielczość około 480 linii telewizyjnych. Tak wysoka rozdzielczość kolorowego obrazu sprawia, że obraz jest bogaty w detale co znacznie ułatwia identyfikację osób i obiektów.
WV-CP480/G Panasonic to zaawansowana technologicznie dualna kamera kolorowa, która w procesie przetwarzania obrazu korzysta z cyfrowej obróbki DSP. Zaawansowana technologia analizy i przetwarzania obrazu sprawia, że jakość obrazu, który oferuje kamera WV-CP480/G jest imponująca.
Przemysłowa kamera dzień/noc WV-CP484E cechuje się dynamiką przetwornika 80-krotnie większą w porównaniu ze standardowymi kamerami CCD. Producent kamery WV-CP484E zaimplementował w niej przetwornik z 1/3" (752(H) x 582(V) pikseli), który dodatkowo został wsparty przez kilka nowoczesnych technik analizy i przetwarzania obrazów.
Kamera przemysłowa dzień/noc WV-CZ352E Panasonic została skonstruowana na bazie najwyższej jakości materiałów i najnowszych technik analizy ruchomych obrazów. Model WV-CZ352E jest urządzeniem najwyższej klasy, co pozwala na stworzenie profesjonalnego monitoringu.
LC-618 to kamery dzień noc o wyjątkowo korzystnych parametrach pracy. Kamery dzień noc z serii LC-618 to produkt firmy LC Security słynącej z produkcji najwyższej jakości urządzeń dozorowych. Model LC-618 doskonale nadaje się do tworzenia systemów monitoringu wizyjnego, w których obserwacja prowadzona jest w trybie całodobowym.
Hurtownia CCTV . LC-688D to kamera wandaloodporna z wbudowanym reflektorem IR LED, dzięki czemu doskonale nadaje się do budowy zewnętrznych systemów monitoringu CCTV. Profesjonalna kamera wandaloodporna LC-688D powszechnie jest wykorzystywana do budowy instalacji w newralgicznych miejscach oraz w punktach gdzie istnieje duże ryzyko uszkodzenia sprzętu wizyjnego.
LTC 1462/11 to profesjonalne kamery wandaloodporne, które zostały wyposażone w hermetycznie szczelną i solidnie wykonaną obudowę półkulistą. Kamery wandaloodporne z serii LTC 1462/11 rewelacyjnie nadają się do tworzenia systemów monitoringu wizyjnego, które muszą pracować w newralgicznych miejscach.
Sklep CCTV . Kamery megapikselowe z serii NWC-0900 marki Bosch Security Systems to obecnie jedne z najlepszych narzędzi wizyjnych na rynku CCTV. Telewizja przemysłowa budowana w oparciu o kamery z serii NWC-0900 idealnie sprawdza się w miejscach o podwyższonym zagrożeniu.
Kolorowa kamera kopułkowa z serii LC-608GVA to najwyższej klasy urządzenie CCTV, które wyróżnia się głównie pracą w podwyższonej rozdzielczości 480 linii telewizyjnych. Kamery przemysłowe z serii LC-608GVA marki LC Security to niezwykle uniwersalne urządzenia dozorowe.
Zintegrowana kamera przemysłowa LC502C/3S to urządzenie wizyjne dedykowane do prowadzenia obserwacji na dużych powierzchniach. Kamera CCTV z serii LC502C/3S jest produktem firmy LC Security słynącej z produkcji najwyższej klasy urządzeń dozorowych.
LC-504PB to dzienno-nocna kamera przemysłowa o wysokiej estetyce wykonania. Moduł kamery został umieszczony w czarnej obudowie o zgodności z normą IP65.
Zewnętrzne kamery szybkoobrotowe z serii LC-9036L to profesjonalne urządzenia dozorowe doskonale nadające się do budowy dużych systemów telewizji przemysłowej. Kamery z serii LC-9036L zostały rewelacyjnie dostosowane do pracy w systemach całodobowych.
Kamera LC9018L/C jest wysokiej jakości wewnętrzną kamerą szybkoobrotową posiadającą najwyższej jakości podzespoły. Model LC9018L/C cechuje się znakomitej jakości cyfrowym przetwornikiem obrazu oraz najwyższej klasy układem optycznym.
UPH-2D10W-50 to najlepszy na rynku system szybkiego pozycjonowania przeznaczony do zastosowania w profesjonalnych systemach monitoringu wizyjnego. System szybkiego pozycjonowania UPH-2D10W-50 opera się na najlepszych jakościowo urządzeniach dozorowych firmy Bosch Security Systems.
Ekonomiczne kamery szybkoobrotowe z serii AutoDome 200 marki Bosch to wielofunkcyjne urządzenia dozorowe, znajdujące zastosowanie zarówno w standardowych systemach telewizji przemysłowej jak i w sieciowych systemach CCTV IP. Kamery szybkoobrotowe AutoDome 200 posiadają modułową konstrukcję, dzięki czemu mamy możliwość dostosowania kamer do własnych potrzeb.
GV-IPCAM 1.3M DOME to zawansowane technologicznie kamery IP firmy GeoVision. Sieciowe kamery IP z serii GV-IPCAM 1.3M DOME zaliczane są do grupy kamer megapikselowych.
Kamera CCTV LC-504P to nowoczesne i zarazem kompleksowe narzędzie dozorowe. Kamera przemysłowa LC-504P cechuje się bardzo wysoką rozdzielczością generowanych obrazów (540 linii telewizyjnych) oraz możliwością pracy w każdych warunkach oświetleniowych (czułość trybu nocnego 0 Lx).
Firma CTR Partner Warszawa świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi w projektowaniu i wykonywaniu nowoczesnych systemów telewizji przemysłowej. Usługi firmy CTR Partner skierowane są do bardzo szerokiego grona odbiorców.
Obiektywy do kamer przemysłowych pozwalają na zwiększenie jakości obrazu. Ponadto, pozwalają kamerą przemysłowym na pracę w różnych warunkach.
Obudowy do kamer mogą być zastosowane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Wykonane są one z ze specjalnych tworzyw, aluminium lub stali przez co charakteryzują się dużą wytrzymałością i wysoką niezawodnością.
GV-IPCAM 1.3M D/N to megapikselowe kamery IP firmy GeoVision. Kamery IP z serii GV-IPCAM zostały zaprojektowane w taki sposób aby nie tylko efektywnie pracować w nowoczesnych systemach CCTV IP ale także aby szczegółowo odwzorowywać obrazy w każdych warunkach oświetleniowych.
Firma LC Security poszerzyła swoją ofertę o nową funkcjonalną kamerę kopułkową z serii LC-608GV. LC-608GV to jedna z najlepszych na rynku kolorowych kamer kopułkowych.
Hurtownia kamer CTR PARTNER działa na polskim rynku już od wielu lat. To właśnie na bazie produktów wizyjnych jakie oferuje nam hurtownia kamer CTR PARTNER powstają największe i najbardziej zaawansowane technologicznie instalacje telewizji przemysłowej w naszym kraju.
LC Security to firma będąca liderem w dziedzinie urządzeń dozorowych. LC Security znany jest jako producent urządzeń monitorujących o bardzo szerokim zastosowaniu.
Kamera w okularach to najwyższej klasy urządzenie szpiegowskie, pozwalające zarówno na rejestrację wysokiej jakości wizji jak i fonii. Miniaturowa kamera w okularach to prawdziwy rarytas wśród szerokiej gammy produktów szpiegowskich.
LC-9018L to kamera szybkoobrotowa dzień/noc o rozdzielczości 480 linii telewizyjnych. Kamera szybkoobrotowa LC-9018L przystosowana jest do pracy w zmiennych warunkach oświetleniowych oraz w zewnętrznych instalacjach monitoringu CCTV.
LC-502J/3H to seria nowoczesnych kamer przemysłowych ukrytych w czujniku ruchu. Specjalne kamery CCTV z serii LC-502J/3H doskonale sprawdza się w systemach CCTV, gdzie konieczne jest prowadzenie dyskretnej obserwacji.
LC-608G to kolorowa kamera wewnętrzna umieszczona w kopułowej obudowie. Kamera CCTV LC-608G zaliczana jest do grupy urządzeń wizyjnych pracujących w podwyższonej rozdzielczości.
Wszechstronna i niezwykle elastyczna w zastosowaniu kamera przemysłowa LC-302D/4S stanowi jedną z lepszych propozycji monitoringu zarówno wewnętrznego jak i zewnętrznego. Największą zaletą kamery CCTV LC-302D/4S jest zaimplementowana funkcja dzień/noc, którą dodatkowo wspiera wysokiej klasy wbudowany oświetlacz podczerwieni.
Dualna kamera przemysłowa IR LC-308D. Model LC-308D to profesjonalne narzędzie dozorowe stworzone głównie z myślą o zastosowaniu w systemach telewizji przemysłowej pracujących w zmiennych warunkach oświetleniowych.
W modelu kamery kopułowej LC-688C zastosowano najnowszej generacji przetwornik obrazu 1/3” SONY Super HAD CCD, który zapewnia doskonałej jakości obrazy zarówno podczas pracy w normalnych jak i bardzo trudnych warunkach oświetleniowych.
MI22BC-P to nowoczesne mikrokamery cyfrowe wyposażone w nowoczesny i zaawansowany technologicznie przetwornik obrazu Panasonic CCD Sensor 1/4", którego cechą charakterystyczną jest wytwarzanie krystalicznie czystych obrazów o rozdzielczości 470(PAL)/420(NTSC) linii telewizyjnych.
LC-250A to kolorowa kamer przemysłowa, która ma do zaoferowania bardzo dobre parametry za wyjątkowo atrakcyjną cenę. Sercem kamery przemysłowej LC-250A jest nowoczesny przetwornik CCD Sony 1/4".
Kamera LC-471 należy do grupy urządzeń wizyjnych pracujących w bardzo wysokiej rozdzielczości 600/700 linii telewizyjnych. Wyposażona w wysokiej klasy przetwornik obrazu SONY SUPER HAD CCD o średnicy 1/3” zapewnia wytwarzanie obrazu o najwyższej jakości nawet w warunkach złego oświetlenia.
Nowoczesna telewizja dozorowa wykorzystuje znane techniki z sieci komputerowych. Telewizja dozorowa XXI wieku daje ogromne możliwości. Problem odległości został całkowicie rozwiązany poprzez zastosowanie protokołów IP.
Częstochowskie placówki dydaktyczne nie otrzymają pieniędzy z Ministerstwa Edukacji Narodowej na monitoring w szkołach. Dlaczego pieniędzy nie będzie?
Rejestratory cyfrowe Divar-Easy firmy Bosch to jedne z najnowszych rozwiązań w dziedzinie monitoringu. Rejestratory cyfrowe Divar-Easy zaprojektowano i skonstruowano z myślą o niewielkich systemach telewizji dozorowej.
Kamery IP to samodzielne urządzenia, które stanowią podstawowy element budowy nowoczesnych instalacji telewizji dozorowej opartych na sieciach komputerowych działających zgodnie z protokołem IP. Kamery IP powszechnie wykorzystywane są do monitoringu biur, domów, magazynów, zakładów produkcyjnych etc.
Wykrywacze podsłuchów FC-6002 (6WB) to profesjonalne lokalizatory urządzeń, które wytwarzają pole elektromagnetyczne. Dzięki wykrywaczom FC-6002 (6WB) możemy bez większego problemu lokalizować różnego rodzaju podsłuchy, miniaturowe kamery bezprzewodowe, podsłuchowe telefony komórkowe oraz słuchawki bezprzewodowe.
W Olsztynie z każdym miesiącem na ulicach miasta instalowana jest coraz większa ilość kamer przemysłowych. Urządzenia w postaci kamer przemysłowych wykorzystywane do rejestracji wizji są już niemal wszędzie – w budynkach użyteczności publicznej, szkołach czy też na ulicach miasta. Na początku października w Olsztynie został rozpoczęty kolejny etap rozbudowy miejskiego monitoringu.
OPT-5320 to profesjonalne kamery wyposażone w matrycę Sony 1/3” ExView HAD CCD. Kamery IP OPT-5320 przystosowane są do pracy w dzień i w nocy. Model OPT-5320 zaliczany jest do kamer przemysłowych. Kamery przemysłowe służą do budowy różnego rodzaju systemów monitoringu. W dzień kamera działa w trybie kolorowym.
Kamery Dinion IP przystosowane są do pracy w ramach rozbudowanych sieci IP. Kamery Dinion IP gwarantują najwyższej jakości obraz, którego jakość porównywalna jest z formatem DVD. Liderem w produkcji tego typu urządzeń jest firma Bosch, która w swojej ofercie posiada trzy rodziny kamer IP – kamery IP FlexiDome, DINION oraz megapikselowe
Rozwój technologii sprawił, że obecnie każdy ma dostęp do gadżetów na miarę słynnego agenta 007. Jednym z takich gadżetów są właśnie mikrokamery. Czym są te sprytne urządzenia. Mikrokamery to urządzenia o niezwykle małych rozmiarach, pozwalające na nagrywanie i obserwowanie określonego otoczenia.
Kamera przemysłowa oznaczona symbolem C3142-01A1 to czarnobiała kamera przemysłowa z wbudowanym wysokiej jakości obiektywem o ogniskowej 3,6mm. Dzięki ogniskowej 3,6mm, kamera umożliwia widzenie o kącie 67 stopni.
Wszystkie rejestratory DVR można podzielić na kilka grup. Najważniejszymi grupami tego typu rejestratorów są rejestratory SIMPLEX, DUPLEX oraz wielokanałowe. Najbardziej zaawansowanymi technologicznie rejestratorami są rejestratory wielokanałowe.
Podsłuchy a prawa obywatelskie. W ostatnim czasie rzecznik praw obywatelskich zwrócił się do ministra sprawiedliwości w celu uzyskania informacji na temat podsłuchów. Najważniejsze pytanie rzecznika dotyczyło ilości spraw dotyczących zastosowania podsłuchów oraz określenie liczby podań przyjętych i odrzuconych przez prokuratora generalnego i sądy.
Policjanci ze stolicy będą mogli skuteczniej walczyć ze złodziejami samochodów. W walce z przestępcami ma im pomóc miejski monitoring. Stołeczni funkcjonariusze zostali wyposażeni w nowe komputery, które zintegrowane są z systemem kamer przemysłowych monitorujących ulice Warszawy.
LLTC 0435 KOLOR - kamera przemysłowa firmy Bosch wyposażona w cyfrowy przetwornik CCD 1/3.

Archiwum