Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Kamery samochodowe

Strona główna  »  Artykuły  »  Kamery samochodowe


Kamery samochodowe
Kamery samochodowe stanowią swoistą czarną skrzynkę każdego samochodu, niezależnie od tego czy jest on służbowy czy prywatny. Dzięki urządzeniom mobilnym tego typu możemy bez przeszkód rejestrować trasę wideo pojazdów oraz wszelkie zdarzenia drogowe, takie jak wypadki czy inne utrudnienia.

Kamery samochodowe są szczególnie użyteczne w przypadku samochodów firmowych, ponieważ pozwalają na sprawdzenie czy korzystający z nich pracownicy należycie wykonują swoje obowiązki.

W sprzedaży jest wiele urządzeń mobilnych tego typu, jednak jedną z ciekawszych propozycji stanowi kamera samochodowa z rejestratorem LC-TCC-1280, która dzięki bardzo dobrym parametrom technicznym jest w stanie sprostać potrzebom większości użytkowników. Podstawową zaletą użytkową prezentowanego rozwiązanie jest możliwość nagrywania zdarzeń drogowych przez przednią i jednocześnie tylną szybę. Jest to możliwe dzięki dwóm kamerom samochodowym, oferującym obraz w rozdzielczości maksymalnej 1280x480 pikseli, co pozwala na otrzymanie dobrej jakości materiałów wideo. Każda kamera samochodowa zestawu LC-TCC-1280 posiada wbudowany na stałe obiektyw oferujący kąt widzenia na poziomie 53 stopni. Zastosowany obiektyw nie powoduje zniekształceń obrazu.

Urządzenie mobilne do auta LC-TCC-1280 posiada wbudowany wyświetlacz LCD, na którym w każdej chwili możemy podejrzeć obraz na żywo. Szczególnie istotną cechą prezentowanego rozwiązania jest zapis materiałów wideo na wygodnych w wymianie i użytkowaniu kartach pamięci typu SD/SDHC/MMC (format plików wideo AVI, maksymalna pojemność obsługiwanej karty wynosi 32 GB). Pozostałe cechy użytkowe kamery do auta LC-TCC-1280: stabilny uchwyt z mocną przyssawką, możliwość montażu na większości płaskich powierzchniach, interfejs USB umożliwiający eksport materiałów wideo na komputer PC lub laptop, możliwość automatycznego rozpoczęcia nagrywania po uruchamianiu silnika samochodu, zasilacz z wtykiem do zapalniczki samochodowej.