Kupuj szybko bez zakładania konta!  

LC-312D1

Strona główna  »  Artykuły  »  LC-312D1


LC-312D1
LC-312D1 to wandaloodporna kamera przemysłowa posiadająca półkulistą obudowę o normie zgodności IP66. Kamera przemysłowa LC Security z serii LC-312D1 oprócz możliwości pracy w trudnych warunkach środowiskowych zapewnia wysoką jakość i szczegółowość obrazu, co sprawia, że jest kompletnym narzędziem dozorowy.
Na pokładzie kamery CCTV LC-312D1 znajdziemy specjalistyczny przetwornik obrazu 1/3” CCD Super HAD firmy Sony z układem procesora DSP, dzięki czemu zapewnia jeszcze lepszą reprodukcję barw oraz ostrość wyświetlanego obrazu. Urządzenie posiada zaimplementowaną funkcję dzień/noc oraz technologię Auto Iris, co sprawia, że samodzielnie dostraja się do panujących warunków oświetleniowych. Czułość dla trybu kolorowego wynosi aż 0,01Lx. Dodatkowo producent zadbał o prawidłową pracę kamery w skrajnie trudnych warunkach i zastosował na jej wyposażeniu kilka układów automatyki:

  • Automatyczna elektroniczna migawka (AES)
  • Automatyczny balans bieli (AWB)
  • Kontrola wzmocnienia sygnału (AGC)
  • Kompensacja światła tylnego (BLC)

W komplecie z kamerą przemysłową z serii LC-312D1 LC Security znajduje się profesjonalny obiektyw CCTV ze zmienną długością ogniskowej od 4 do 9mm, który pozwala na optymalne przystosowanie kąta prowadzonej obserwacji do charakteru miejsca pracy kamery. Warto również wspomnieć o zasilaniu 12V DC, które sprawia, że montaż kamery jest łatwy i bezpieczny dla instalatorów. Dodatkowo kamera może współpracować z zasilaczem awaryjnym UPS, co gwarantuje stabilną i bezawaryjną pracę nawet w przypadku zaniku zasilania z sieci energetycznej.