Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Kamery sieciowe IP

Strona główna  »  Artykuły  »  Kamery sieciowe IP


Kamery sieciowe IP
Kamery sieciowe IP z serii BL-C10CE firmy Panasonic to urządzenie wizyjne, które swoją konstrukcją wkracza w przyszłość prowadzenia monitoringu. Kamery z serii BL-C10CE doskonale łączą w sobie wszystkie cechy na którym najbardziej zależy użytkownikom, mianowicie: korzystną cenę, funkcjonalność, bezawaryjność oraz wysoki poziom obrazu.
Kamery sieciowe IP BL-C10CE są najlepszym sposobem na zdalne prowadzenie obserwacji w domu, mieszkaniu czy też biurze. Urządzenie rewelacyjnie się sprawdza jako narzędzie nadzoru nad dziećmi. Kamera posiada kolorowy tryb dla pracy nocnej (czułość 1Lx), dzięki czemu daje nam doskonałej jakości obraz zarówno w dzień jak i w nocy. Prosta instalacja i konfiguracja nie sprawi problemu nawet osobą nie mającym specjalistycznej wiedzy na temat kamer sieciowych IP i komputerów. Za pomocą kamer sieciowych IP z serii BL-C10CE możemy prowadzić zdalną obserwację z poziomu przeglądarki internetowej z każdego miejsca na ziemi posiadającego podstęp do sieci globalnej Internet.

W kamerach IP BL-C10CE zastosowano szereg nowoczesnych funkcji, które do tej pory dostępne były jedynie w najdroższych modelach kamer sieciowych IP. Dzięki nowoczesnej konstrukcji prezentowane urządzenie wizyjnie zdecydowanie przewyższa produkty konkurencyjne w tym przedziale cenowym.

Elementy budowy kamery BL-C10CE, których nie znajdziemy w tej klasy produktach firm konkurencyjnych:

- wbudowany detektor ruchu,
- ruchomy obiektyw Pan/Tilt,
- wbudowany bufor pamięci obrazów,
- przycisk prywatności.

Model BL-C10CE Panasonic wykonano z najlepszej jakości materiałów, które nie tylko zapewniają wysoki poziom estetyczny ale także odpowiednią ochronę przed wstrząsami i uderzeniami. Ponadto, nowoczesny design kamery doskonale komponuje się z wyposażeniem nowoczesnych wnętrz.

Specyfikacja techniczna kamery IP BL-C10CE:

- przetwornik obrazu: 1/4" 320,000 pixel CMOS,
- dostępna rozdzielczość obrazu: 640x 480, 320 x 240, 160 x 120,
- kompresja: JPEG,
- kompresja wideo: Motion JPEG,
- światłoczułość: 1 - 10,000 lux,
- przysłona: F2.8,
- kąt widzenia horyzontalny: 43°
- obsługiwane protokoły sieciowe: TCP, UDP, IP, HTTP, FTP, SMTP, DHCP, DNS, ARP, ICMP, POP3, NTP, DDNS,
- zasilanie: 8.5VDC (120V AC Adaptor included).

Podobne produkty: kamery sieciowe IP

Przejdź do e-sklepu: BL-C10CE