Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Kamera sportowa HD 720p

Strona główna  »  Artykuły  »  Kamera sportowa HD 720p


Kamera sportowa HD 720p
Aby móc w pełni cieszyć się z naszych sportowych wyczynów, najlepiej zaopatrzyć się w kamerę sportową HD, która pozwoli na ich uwiecznienie na filmach w jakości HD. Dzięki kamerze sportowej możemy dokładnie przyjrzeć się wykonywanym ewolucjom i podzielić się nimi z naszymi znajomymi. Jedną z ciekawszych propozycji jest kamera sportowa LC-HD10, która dzięki swoim właściwościom użytkowym, sprawdzi się zarówno latem, zimą, jak i podwodą.

Kamera do sportów ekstremalnych LC-HD10 została wyposażona w wodoodporną obudowę o wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne i warunki pogodowe. Szczelna obudowa kamery sportowej LC-HD10 pozwala na filmowanie pod wodą na głębokości aż do 20 metrów. Jak przystało na profesjonalną kamerę do sportów, prezentowany produkt pozwala na robienie filmów w jakości HD 720p oraz zdjęć w rozdzielczości 2560x1920 pikseli. Nagrywanie może być inicjowane detekcją ruchu. Na uwagę zasługuje także możliwość rejestracji dźwięku.

Kolejną zaletą kamery sportowej LC-HD10 jest jej wygodna obsługa za pomocą trzech przycisków. Wysokiej jakości system mocujący pozwala na montaż kamery w wielu miejscach, dzięki czemu znajduje ona zastosowania w licznych sportach. Dodatkowe zalety użytkowe kamery do sportów LC-HD10: rejestracja filmów i zdjęć na karcie pamięci o pojemności do 32 GB, szerokokątny obiektyw, wbudowane diody LED do kręcenia filmów w ciemności, łatwy i wygodny eksport nagrań i zdjęć na inne urządzenia.