Kupuj szybko bez zakładania konta!  

CTR PARTNER opinie

Strona główna  »  Artykuły  »  CTR PARTNER opinie


CTR PARTNER opinie
Zapraszamy do zapoznania się z CTR PARTNER opinie na temat skutecznych i niezawodnych urządzeń do budowy systemów telewizji przemysłowej, systemów alarmowych, kontroli dostępu oraz innych elektronicznych systemów zabezpieczeń. Mamy nadzieję, że nasze opinie pozwolą Państwu na wybór optymalnego rozwiązania, które umożliwi skuteczne zabezpieczenie domu, firmy lub sklepu.

W tej odsłonie CTR PARTNER opinie przyjrzymy się bliżej kamerze kopułkowej LC-SZ1000 marki LC Security. Przede wszystkim jest to urządzenie CCTV, które wyróżnia bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Jej cechą szczególną jest możliwość wygenerowania obrazu o rozdzielczości poziomej 1000 linii telewizyjnych. Umożliwia to zastosowany w kamerze przetwornik obrazu Sony 1,3 Megapixel. To właśnie dzięki niemu, obraz wideo dostarczany przez analogową kamerę kopułkową LC-SZ1000 jest porównywalny do wizji generowanej przez kamery IP HD 720p.

LC-SZ1000 może być stosowana w instalacjach monitoringu wideo CCTV, w których obserwacja jest prowadzona przez całą dobę. Stabilną i skuteczną pracę w każdych warunkach oświetleniowych, nawet przy zerowej iluminacji (całkowita ciemność), umożliwia funkcja Dzień/Noc (IR-Cut) z diodowym reflektorem podczerwieni IR LED, który zapewnia widoczność w całkowitej ciemności w promieniu do 30 m. Całość została zamknięta w solidnej obudowie odpornej na akty wandalizmu (wytrzymuje uderzenia ciężkimi przedmiotami, np. kamieniem).